Sprekers Nationaal Warmte Congres

17 oktober 2024 – Jaarbeurs Utrecht | Media Plaza

De eerste sprekers zijn bekend:

Caroline Kollau

Ministerie EZK

Jan Rosenow

HEB JIJ EEN ONDERWERP DAT NIET MAG ONTBREKEN?

Heb je ideeën over welke sprekers en thema’s niet mogen missen op deze dag? Of zou je zelf een rol willen spelen? Laat het ons weten!

Mail Bianca Bendriss

SPREKERS 2023

Tjalling de Vries

Waarnemend MT lid directie Energiemarkt, Ministerie van Economische Zaken en Klimaat

Ferdi Licher

Directeur Bouwen en Energie, Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties

Pascal Coppens

Internationaal Keynote spreker, Auteur, Sinologist en Technologie ondernemer

Jeroen Knoop

Programmacoördinator Vastgoed en Projecten, Woningcorporatie Ons Huis

Theo Voskuilen

Business Ontwikkelaar, Firan

Xandra van Lipzig

Projectmanager, Gemeente Apeldoorn

Jannis van Zanten

Projectmanager, Vattenfall

Arno Klein Goldewijk

Manager Warmtetransitie, Gemeente Apeldoorn

Marloes Vinken

Opgavemanager Duurzaamheid & Planmatig Onderhoud, Woningcorporatie De Goede Woning

Theo van Es

Senior adviseur Energietransitie, Gemeente Apeldoorn

Reint Brondijk

Relatiemanager, SVn

Arthur van Schayk

Algemeen Directeur, Remeha

Jelmer Pijlman

Founder, Novar

Frits Verheij

Directeur, Greenvis

Michiel van den Berg

CEO, Eteck

Richard Vermeeren

New Business Manager, Inventum

Nienke van Keimpema

Strateeg Warmtetransitie, Gemeente Zwolle

Lianne Barnhoorn

Advocaat, Pels Rijcken

Ron Sint Nicolaas

Business Developer Energietransitie, Gemeente Deventer

Robin van der Sande

Projectleider Warmtetransitie, Gemeente ’s-Hertogenbosch

Goffe Venema

Projectleider, Eigen Warmte Balk

Edwin van Vliet

Projectontwikkelaar Warmte, NetVerder

Dik Goorhuis

Voorzitter, Energiecoöperatie EnergieKansen

Bert van Renselaar

Business Director Energietransitie, Sweco

Machiel Karels

Projectmanager Slim Warmtenet Zandweerd, Gemeente Deventer

Daniel Awater

Strategisch Business Developer, Enpuls Warmte Infra

Pieter Goossens

Financieel Strateeg, Wonen Limburg

Boris Konings

Specialist Duurzaamheid, Reggewoon

Detlef Meijer

Manager Business Development, Firan

Roland Bus

Projectleider Energietransitie, Provincie Gelderland

Ruud Kwant

Projectleider, Gemeente Alphen aan den Rijn

Ludo Goudkuil

Bestuurslid, Vereniging Ondernemingen Alphen ad Rijn

Uko Post

Adviseur Warmtetransitie, Omgevingsdienst Veluwe IJssel

Klaas Vegter

Programmamanager Agendasetting en mede-initiatiefnemer van het Wijkkompas

Frank Schoof

Projectleider Ontwikkelprogramma Geothermie, fpp-management/Provincie Gelderland
Deelnemende gemeente aan het Ontwikkelprogramma

Marian van Deurzen

Projectleider Energietransitie, Provincie Gelderland

Pierre Hobbelen

Directeur-Bestuurder, Woningcorporatie Thuisvester en Lid Algemeen Bestuur, Aedes

Anne Melchers

Clustermanager Collectieve Warmte, Ministerie van EZK

Saskia Geerts

Senior Consultant, Fakton Energy

Benny Roelse

Director, Fakton Energy

Remon Workel

Impactspecialist

Hendrik Hoogenkamp

Directeur-Bestuurder, Beter Wonen IJsselmuiden en Voorzitter, MKW-Platform, Aedes

Rinus Elsman

Consultant Energietransitie, TNO/Nieuwe Warmte Nu

Bonne van der Veen

Programmamanager Leer&Ontwikkelprogramma NWN, Deltares/Nieuwe Warmte Nu

Annemarie Küppers

Hoofd van de afdeling Sectoraal Beleid Energietransitie , Ministerie van BZK

Niels Hanskamp

Team Energie, VNG

Thomas Verbeek

Projectleider Warmtetransitie, Gemeente ’s-Hertogenbosch

Harriët Tiemens

Directeur, Groene Metropoolregio Arnhem/Nijmegen

Hans Bolscher

Voorzitter, Geothermie Nederland

Wouter Elema

Senior Projectleider, Alwel

Gabi Stoffelen

Projectleider, ROM3D

Lars Grims

Beleidsmedewerker Energietransitie, Gemeente Zevenaar

Kees Hansma

Directeur Transitie Diepe Ondergrond, Ministerie van Economische Zaken en Klimaat

Roel van Marle

WarmtelinQ

André Treffers

WarmtelinQ